Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Studentu bataljons

Studentu bataljons (StBN) ir 1918.gada 20.decembrī dibinātās Atsevišķās studentu rotas tradīciju un ideju mantinieks. StBN (tobrīd – Studentu rota Zemessardzes 11.Rīgas Centra rajona bataljona sastāvā) dibināšanas diena ir 1991.gada 17.decembris. 1992.gadā Studentu rota tiek atdalīta no bataljona, piešķirot rotas numuru “65”. Rota 1997.gadā pārtop par Zemessardzes 65. Atsevišķo Studentu bataljonu.

Vairāk informācijas www.zs.mil.lv un www.stbn.lv

 

Kampaņas (2)

101%

Pulsar Helion XQ50F Termokamera

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 1

Ja par nakts spēju nepieciešamību karavīriem un zemessargiem strīdu vairs nav, tad par konkrētiem modeļiem un ražotājiem diskusijas notiek vēl tagad. Pārrunājot šo jautājumu ar vairākiem nozares speciālistiem, var atzīt, ka Pulsar ir viena no labākajām izvēlēm, salīdzinot cenu un kvalitāti.

89%

Ziedojums StBN atbalstam!

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 1

Atbalstīt savu vienību ir goda jautājums. Vienalga, vai esi zemessargs, radinieks kādam, kurš dien šajā vienībā vai vienkārši vēlies atbalstīt šo bataljonu – šī ir Tava iespēja to izdarīt! Šis ir StBN “kopējais katls”, no kura tiks realizētas bataljona specifiskās vajadzības, izmantojot “Atbalsti Zemessargu” ziedojumu vākšanas kampaņu.