Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Kā saņemt atbalstu

Ja arī Tu vēlies saņemt atbalstu savam bataljonām

Izmantojot “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvas platformu, ikvienam Zemessardzes bataljonam ir iespēja pieteikt savu līdzekļu vākšanas kampaņu. Tas ir ļoti ērti un izdevīgi – pašiem nav jānodarbojas ar fizisku naudas vākšanu un ar “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvas palīdzību iespējams nodrošināt vislabākos nosacījumus un ir ievērojami vieglāk savākt nepieciešamos līdzekļus.

Ikvienam bataljonam ir iespēja pieteikties gan “Kolektīvajām Kampaņām”, gan izvirzīt specifisku, savam bataljonam nepieciešama ekipējuma sagādi.

Pieteikt privāto kampaņu ir ļoti vienkārši:

  • Tev ir jābūt konkrētā bataljona zemessargam ar pozitīvu mācību apmeklējumu/aktivitāti vienībā.
  • Nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu.
  • “Atbalsti Zemessargu” izvērtējot un apstiprinot pieteikumu, padara to publiski pieejamu mājas lapā, un tā ir redzama sadaļā “[sadaļas nosaukums]”.
  • Pēc kampaņas sekmīga noslēguma, “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvas organizatori, iegādāto ekipējumu nodos atbildīgajam bataljona Zemessargam (ieņemamais amats – ne zemāk kā vada seržanta pienākumu izpildītājs).

Pievienoties publiskajai kampaņai ir vēl vienkāršāk:

  • No bataljona tiek izvirzīts atbildīgais “Zemessargs” (jābūt ar pozitīvu mācību apmeklējumu/aktivitāti vienībā,)
  • Jānoorganizē līdzekļu savākšana vienības iekšienē;
  • Atbilstoši savāktajiem līdzekļiem, “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvas organizatori, iegādāto ekipējumu nodos atbildīgajam bataljona Zemessargam (ieņemamais amats – ne zemāk kā vada seržanta pienākumu izpildītājs).

“Atbalsti Zemessargu” atgādina! Lai atvieglotu un paātrinātu līdzekļu piesaisti privātajām kampaņām, zemessargu pienākums ir pašiem popularizēt šīs idejas popularitāti vienības iekšienē, kā arī motivēt citus šīs kampaņas atbalstīšanai. “Atbalsti Zemessargu” platforma ir instruments, kurš atvieglo šī mērķa sasniegšanu!