Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Atbalsts visiem LR Zemessardzes bataljoniem

Kaut arī biedrību “Atbalsti Zemessargu” ir dibinājuši instruktori no Studentu bataljona, mums vienlīdzsvarīgi ir visi LR Zemessardzes bataljoni, tāpēc tiek rītkotas kopīgās kampaņas visu LR Zemessardzes bataljonu atbalstam.

Jau šā gada laika plānojam sniegt atbalstu katram LR Zemessardzes bataljonam, un kopīgo kampaņu mērķis ir sadalīt atbalstu proporcionāli – tā, lai tiek visiem!

Mēs apzināmies, ka sākotnēji atbalsts, iespējams, šķitīs niecīgs, taču jāsaprot, ka no biedrības “Atbalsti Zemessargu” nevar prasīt visu LR Zemessardzes bataljonu nodrošināšanu ar iztrūkstošo ekipējumu gada laikā, ja atbildīgie ierēdņi to nespēja 25 gadu laikā. Bet mēs centīsimies, un mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Vairāk informācijas par Zemessardzi: www.zs.mil.lv

6″ Israeli Bandage

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 540

Neapšaubāmi vienas no pasaulē atzītākajām medpaketēm/spiedošiem pārsējiem ir Israeli Bandage, kuru ražo Izraēlā priekš ASV, kā arī izmanto citu valstu armijās.

1%

35€ / 2700€

Spiedošā pārsēja uzdevums ir apturēt asiņošanu ar vai bez žņauga uzlikšanas. Katram zemessargam ir nepieciešamas vairākas šādas medpaketes, jo kā rāda pieredze ar vienu bieži vien ir par maz.

6″ Israeli Bandage ir vienkārši uzliekama, efektīva un viegli fiksējama, turklāt to var iegādāties par salīdzinoši pieejamu cenu. Pārrunājot šo jautājumu ar mediķiem, guvām apliecinājumu šīs medkapetes kvalitātei un spējām glābt dzīvības, efektīvi apturot asiņošanu.

Uz doto brīdi zemessargu “bruņojumā” pārsvarā ir morāli un fizisko novecojušas medpaketes (ja tā to var nosaukt), par kurām sīkāk var lasīt TV3/skaties.lv reportāžā. Kā arī zinām, ka atsevišķiem zemessargiem esot izdalīts pa vienai modernai Olaes® Modular Bandage medpaketei, taču tajā pat laikā apzināmies, ka šis skaits nav pietiekams un zemessargiem netiek nodrošināta kvalitatīva apmācība kā ar šim medpaketēm pareizi rīkoties.

Pat ja aprobežojamies ar minimālo skaitu – trīs medpaketes katram zemessargam, tad kopsummā zemessargiem uz dot brīdi jābūt nodotām lietošanā kopsummā 24 000 (8000×3) šādām jaunā tipa  Olaes® Modular Bandage medpaketēm. Kura no amatpersonām ir gatava dot zemessargiem garantiju, ka šāds skaits ir iepirkts, un kāpēc šīs medpaketes netiek izdotas zemessargiem?

Šīs kampaņas mērķis ir saziedot katram Zemessardzes bataljonam 30 šādas medpaketes, tādējādi kopsummā nepieciešamas 540 (30×18). Jā, tas ir piliens jūrā, taču mēs ticam, ka pēc šīm 540 būs vēl 540, un vēl 540 līdz varēsim apgalvot, ka Zemessardze ir pietiekami nodrošināta un apmācīta rīkoties ar jaunā tipa medpaketēm.

 

Nepieciešamā summa: 2700 EUR (tajā skaitā PVN un citi nodokļi)

Nepieciešamais minimālais skaits: 540 gab.

Vienas vienības cena: 5 EUR

Kampaņas iniciators: Biedrība “Atbalsti Zemessargu”

Ziedojuma saņēmējs: Katrs LR Zemessardzes bataljons

Jānis Makstnieks 10.00€

Rudolfs Bremanis 5.00€

vara bungas 10.00€

Jānis Meirāns 10.00€

Sponsori

Atbalstītāji