Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Atbalsts visiem LR Zemessardzes bataljoniem

Kaut arī biedrību “Atbalsti Zemessargu” ir dibinājuši instruktori no Studentu bataljona, mums vienlīdzsvarīgi ir visi LR Zemessardzes bataljoni, tāpēc tiek rītkotas kopīgās kampaņas visu LR Zemessardzes bataljonu atbalstam.

Jau šā gada laika plānojam sniegt atbalstu katram LR Zemessardzes bataljonam, un kopīgo kampaņu mērķis ir sadalīt atbalstu proporcionāli – tā, lai tiek visiem!

Mēs apzināmies, ka sākotnēji atbalsts, iespējams, šķitīs niecīgs, taču jāsaprot, ka no biedrības “Atbalsti Zemessargu” nevar prasīt visu LR Zemessardzes bataljonu nodrošināšanu ar iztrūkstošo ekipējumu gada laikā, ja atbildīgie ierēdņi to nespēja 25 gadu laikā. Bet mēs centīsimies, un mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Vairāk informācijas par Zemessardzi: www.zs.mil.lv

Darbības nodrošināšanas izdevumi

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 1

Biedrības darbības nodrošināšanai ir nepieciešami zināmi naudas līdzekļi, piem., mājas lapas uzturēšanas izmaksas, bankas komisijas maksas par maksājumu sistēmu apkalpošanu, zīmogu, spiedogu, ziedojumu kastes izgatavošana  u.t.t.

0%

1759.1€ / €

Mēs nesaņemam ne algu, ne prēmijas, ne arī citādi gūstam materiālu labumu no biedrības “Atbalsti Zemessargu” darbības…. tam mēs naudu neprasām. Bet diemžēl biedrības darbības nodrošināšanai ir nepieciešami zināmi naudas līdzekļi, piem., mājas lapas uzturēšanas izmaksas, bankas komisijas maksas par maksājumu sistēmu apkalpošanu, zīmogu, spiedogu, ziedojumu kastes izgatavošana, kā arī nākotnē varētu nākt klāt reklāmas un mārketinga izdevumi, vēl tālākā nākotnē – telpu nomas izmaksas

Bez šiem izdevumiem neviena biedrība nevar pastāvēt, bet mēs negribam šo naudu ņemt no saziedotiem līdzekļiem konkrētajās kampaņās, līdz ar to radījām atsevišķu sadaļu “Darbības nodrošināšanas izdevumi”. Šajā sadaļā katrs var ziedot jebkādu naudas summu, ja atbalsta biedrības ideju un darbību. Joprojām pieturāmies pie caurskatāmības principa un par katru iztērēto centu informācija tiks publiskota, lai novērstu jebkāda šaubas par nelietderīgiem tēriņiem.

Protams, mēs maksimāli cenšamies apelēt pie biedrības cēlā mērķa, lai no komersantiem iegūtu pakalpojumu vai preci par pašizmaksu, ar atlaidi vai par velti. Šobrīd biedrība bez maksas saņem grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, kā arī mājas lapas izstrāde bija bezmaksas (šo pakalpojumu kopējā vērtība ir vairāki tūkstoši euro). Taču visu par velti vai ar atlaidi nevar dabūt… it sevišķi no bankām… tām nekas nav svēts!

Ja arī Tu nezini, kādai kampaņai ziedot vai vienkārši vēlies atbalstīt biedrības “Atbalsti Zemessargu” pastāvēšanu, šī sadaļa ir domāta tieši Tev! Spied ZIEDOT!

Anonīms 10.00€

Anonīms 10€

Anonīms 10€

Anonīms 10€

Anonīms 5€

Anonīms 10€

Anonīms 5€

Anonīms 10€

Anonīms 10€

Anonīms 5€

Anonīms 20€

Anonīms 5€

Anonīms 500€

Anonīms 35€

Anonīms 30€

Anonīms 25€

Anonīms 40€

Anonīms 25€

Anonīms 25€

Anonīms 15€

Anonīms 25€

Anonīms 30€

Anonīms 25€

Anonīms 13€

Anonīms 15€

Anonīms 5€

Anonīms 5€

Anonīms 284.10€

Anonīms 5€

Anonīms 5€

Anonīms 5€

Anonīms 10€

Anonīms 100€

Anonīms 5€

Anonīms 20€

Anonīms 10€

Anonīms 5€

Anonīms 5€

Anonīms 20€

Anonīms 50€

Anonīms 200€

Anonīms 4€

Anonīms 10€

Anonīms 5€

Anonīms 10€

Anonīms 3€

BĒRZIŅA INESE 20€

Anonīms 10€

Nils Putnins 5.00€

Arturs Pipins 10.00€

Anonīms 10.00€

Arturs Pipins 15.00€

Rihards Grunte 5.00€

AtbalstiZemessargu 5.00€

Sponsori

Atbalstītāji