Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Atbalsts visiem LR Zemessardzes bataljoniem

Kaut arī biedrību “Atbalsti Zemessargu” ir dibinājuši instruktori no Studentu bataljona, mums vienlīdzsvarīgi ir visi LR Zemessardzes bataljoni, tāpēc tiek rītkotas kopīgās kampaņas visu LR Zemessardzes bataljonu atbalstam.

Jau šā gada laika plānojam sniegt atbalstu katram LR Zemessardzes bataljonam, un kopīgo kampaņu mērķis ir sadalīt atbalstu proporcionāli – tā, lai tiek visiem!

Mēs apzināmies, ka sākotnēji atbalsts, iespējams, šķitīs niecīgs, taču jāsaprot, ka no biedrības “Atbalsti Zemessargu” nevar prasīt visu LR Zemessardzes bataljonu nodrošināšanu ar iztrūkstošo ekipējumu gada laikā, ja atbildīgie ierēdņi to nespēja 25 gadu laikā. Bet mēs centīsimies, un mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Vairāk informācijas par Zemessardzi: www.zs.mil.lv

SOF Tactical Tourniquet Blue mācību žņaugs

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 50

Par žņauga nepieciešamību esam runājuši daudz, taču neskarta līdz šim bija palikusi tēma par zemessargu apmācībām rīkoties ar žņaugu. Proti, žņaugu nevar izmantot vairākkārtīgi, jo zūd tā efektivitāte un tas var salūzt. Līdz ar to ir radīti speciālie mācību žņaugi, kuri paredzēti apmācību procesam.

0%

0€ / 750€

Nepareizi uzlikts žņaugs var ne tikai nelīdzēt, bet arī radīt vēl lielākus bojājumus, tādējādi vitāli nepieciešami ir apmācīt zemessargus pareizā žņauga lietošanā. Līdz šim tas netiek darīts pienācīgā kvalitātē, jo šādu mācību žņaugu apmācību aprīkojumā nav. Mēs visi kopā varam to labot!

Jāņem vērā, ka normālam žņaugam (aplūko mūsu kampaņu – SOF Tactical Tourniquet žņaugam) ir tikai garantija vienai lietošanas reizei. Tāpēc mācību procesā izmantot “kaujas žņaugu” ir dārgi un nelietderīgi.

Šīs kampaņas mērķis ir dot iespēju zemessargiem iegādāties SOF Tactical Tourniquet Blue mācību žņaugs par vairumtirdzniecības cenu, kā arī dod iespēju saziedot līdzekļus šo žņaugu iegādei jebkurai Zemessardzes vienībai.

 

Nepieciešamā summa: 750 EUR (tajā skaitā PVN un citi nodokļi)

Nepieciešamais minimālais skaits: 50 gab.

Vienas vienības cena: 15 EUR

Kampaņas iniciators: Biedrība “Atbalsti Zemessargu”

Ziedojuma saņēmējs: Jebkura LR Zemessardzes vienība

Sponsori

Atbalstītāji