Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Atbalsts visiem LR Zemessardzes bataljoniem

Kaut arī biedrību “Atbalsti Zemessargu” ir dibinājuši instruktori no Studentu bataljona, mums vienlīdzsvarīgi ir visi LR Zemessardzes bataljoni, tāpēc tiek rītkotas kopīgās kampaņas visu LR Zemessardzes bataljonu atbalstam.

Jau šā gada laika plānojam sniegt atbalstu katram LR Zemessardzes bataljonam, un kopīgo kampaņu mērķis ir sadalīt atbalstu proporcionāli – tā, lai tiek visiem!

Mēs apzināmies, ka sākotnēji atbalsts, iespējams, šķitīs niecīgs, taču jāsaprot, ka no biedrības “Atbalsti Zemessargu” nevar prasīt visu LR Zemessardzes bataljonu nodrošināšanu ar iztrūkstošo ekipējumu gada laikā, ja atbildīgie ierēdņi to nespēja 25 gadu laikā. Bet mēs centīsimies, un mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Vairāk informācijas par Zemessardzi: www.zs.mil.lv

SOF Tactical Tourniquet žņaugs

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 100

Mazu skrambu ir iespējams apstrādāt, uzliekot plāksteri, asiņošanu ir iespējams apturēt ar spiedošo pārsēju, taču stiprai asiņošanai (it sevišķi amputācijas gadījumā) var līdzēt vienīgi žņaugs.

1%

21€ / 2500€

Par žņauga lietošanu civilajā dzīvē domas dalās un tas tiek pielietots salīdzinoši maz, taču karavīra un zemessarga individuālajā ekipējumā ir jābūt vismaz vienam žņaugam.

SOF Tactical Tourniquet ir viens no labākajiem šobrīd pieejamiem žņaugu modeļiem, ko ir apliecinājuši vairāki dažādu spēku veidu militārpersonas un paramediķi, kā arī tas tiek izmantots vairāku valstu speciālo operāciju vienībās, ko apliecina arī žņauga nosaukums (SOF – Special Operation Force). Šī žņauga lietošana ir ārkārtīgi vienkārša un to pat ir iespējams uzlikt ar vienu roku, proti, nav nepieciešama citu palīdzība. Tas ir viegls un izturīgs, to var ātri uzlikt gan ap roku, gan ap kāju.

Šīs kampaņas mērķis ir dot iespēju zemessargiem iegādāties SOF Tactical Tourniquet par vairumtirdzniecības cenu, kā arī dod iespēju saziedot līdzekļus šo žņaugu iegādei jebkurai Zemessardzes vienībai.

 

Nepieciešamā summa: 2500 EUR (tajā skaitā PVN un citi nodokļi)

Nepieciešamais minimālais skaits: 100 gab.

Vienas vienības cena: 25 EUR

Kampaņas iniciators: Biedrība “Atbalsti Zemessargu”

Ziedojuma saņēmējs: Jebkura LR Zemessardzes vienība

Anonīms 1.00€

Jānis Ausmanis 10.00€

Gatis Krūze 10.00€

Sponsori

Atbalstītāji