Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Atbalsts visiem LR Zemessardzes bataljoniem

Kaut arī biedrību “Atbalsti Zemessargu” ir dibinājuši instruktori no Studentu bataljona, mums vienlīdzsvarīgi ir visi LR Zemessardzes bataljoni, tāpēc tiek rītkotas kopīgās kampaņas visu LR Zemessardzes bataljonu atbalstam.

Jau šā gada laika plānojam sniegt atbalstu katram LR Zemessardzes bataljonam, un kopīgo kampaņu mērķis ir sadalīt atbalstu proporcionāli – tā, lai tiek visiem!

Mēs apzināmies, ka sākotnēji atbalsts, iespējams, šķitīs niecīgs, taču jāsaprot, ka no biedrības “Atbalsti Zemessargu” nevar prasīt visu LR Zemessardzes bataljonu nodrošināšanu ar iztrūkstošo ekipējumu gada laikā, ja atbildīgie ierēdņi to nespēja 25 gadu laikā. Bet mēs centīsimies, un mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Vairāk informācijas par Zemessardzi: www.zs.mil.lv

Kampaņas (5)

0%

Darbības nodrošināšanas izdevumi

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 1

Biedrības darbības nodrošināšanai ir nepieciešami zināmi naudas līdzekļi, piem., mājas lapas uzturēšanas izmaksas, bankas komisijas maksas par maksājumu sistēmu apkalpošanu, zīmogu, spiedogu, ziedojumu kastes izgatavošana  u.t.t.

1%

6″ Israeli Bandage

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 540

Neapšaubāmi vienas no pasaulē atzītākajām medpaketēm/spiedošiem pārsējiem ir Israeli Bandage, kuru ražo Izraēlā priekš ASV, kā arī izmanto citu valstu armijās.

0%

SOF Tactical Tourniquet Blue mācību žņaugs

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 50

Par žņauga nepieciešamību esam runājuši daudz, taču neskarta līdz šim bija palikusi tēma par zemessargu apmācībām rīkoties ar žņaugu. Proti, žņaugu nevar izmantot vairākkārtīgi, jo zūd tā efektivitāte un tas var salūzt. Līdz ar to ir radīti speciālie mācību žņaugi, kuri paredzēti apmācību procesam.

1%

SOF Tactical Tourniquet žņaugs

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 100

Mazu skrambu ir iespējams apstrādāt, uzliekot plāksteri, asiņošanu ir iespējams apturēt ar spiedošo pārsēju, taču stiprai asiņošanai (it sevišķi amputācijas gadījumā) var līdzēt vienīgi žņaugs.

7%

Ziedojums Termokameras iegādei

NEPIECIEŠAMAIS SKAITS: 1

Laiks, kad karavīri naktī redzēja vienādi slikti, ir pagājis. Mūsdienu kaujas lauks ir uzstādījis ļoti augstus standartus un Zemessargam nav citas iespējas, kā pielāgoties. Termoredzes spējas ir “a must have” opcija, kurai ir jābūt brīvi pieejamai kaujas laukā.

Sponsori

Atbalstītāji