Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Presei

Biedrība “Atbalsti Zemessargu”

Biedrības motivācija

Būt zemessargam nenozīmē doties uz darbu un saņemt par to atalgojumu, pretī sniedzot ne vairāk un ne mazāk kā noteikts kādā pienākumu aprakstā. Būt zemessargam nenozīmē hobija nolūkos pašaudīties un paskraidīt pa mežu, vai citādi interesanti pavadīt savu brīvo laiku.

Būt zemessargam nozīmē atdot sevi Latvijai. Latvijai, kura kādreiz daudziem šķita tik tāls un nepiepildīts sapnis. Latvijai, par kuru ir atdotas neskaitāmas senču dzīvības un izpostītas tūkstošiem ģimenes. Latvijai, kurā mēs varam dzīvot, elpot un būt pašiem, dziedāt savu himnu un runāt savā valodā.

Būt zemessargam nozīmē brīvprātīgi, no darba un mācībām brīvajā laikā, mācīties aizsargāt sevi, savu ģimeni, savus draugus, radiniekus un savu valsti – Latviju. Un arī Tevi.

Kāpēc tapa biedrība?

Nevienam nav noslēpums, ka nereti Zemessardzē dienošajiem nākas ieguldīt daudz personīgos līdzekļus un pūles individuālā un kolektīvā ekipējuma nodrošināšanai. Diemžēl, situācija ir tāda, kāda tā ir, tāpēc uz nodrošināto apgādi ne vienmēr var paļauties, jo nereti nodrošinātais ekipējums ir fiziski un morāli novecojis un nav spējīgs atbilstoši pildīt savus uzdevumus.

Kurš izveidoja biedrību?

“ATBALSTI ZEMESSARGU” iniciatīvas autori ir cilvēki, kuri ir informēti par nepilnībām Zemessardzē un tās apgādē. Ir skaidrs, ka tikai sūdzoties par to, cik “viss ir slikti”, nekas nemainīsies. Tāpēc ir svarīgi kaut ko darīt arī pašiem, lai lietas notiktu. Rīcība šodien var novērst problēmas rītdien.

Biedrības mērķis: “Reāls atbalsts nevis solījumi nākotnē!”

2016. gada nogalē tika dibināta biedrība “ATBALSTI ZEMESSARGU”, lai šo iniciatīvu varētu attīstīt daudz nopietnākā apmērā, tai skaitā organizējot ziedojumu vākšanas kampaņu un veidojot sadarbību ar dažādiem uzņēmumiem.

Kopš “ATBALSTI ZEMESSARGU” iniciatīvas uzsākšanas, ir izdevies savākt jau vairāk kā 11 000 EUR no sabiedrības ziedojumiem, kā arī saņemts pirmās palīdzības ekipējuma preces no vairākiem uzņēmumiem, vairāk kā 1000 EUR vērtībā.

Šobrīd “ATBALSTI ZEMESSARGU” iniciatīvas uzmanība tiek koncentrēta uz:

  1. Pirmās palīdzības ekipējuma sagādi;
  2. Nakts redzes spēju attīstīšanu (termālās kameras, infrasarkanā diapazona kameras);

Ir jautājumi? Sazinies ar mums:

Aicinām preses pārstāvjus sazināties ar mums un saskaņot publicējamo materiālu rakstot uz info@atbalstizemessargu.lv vai zvanot +371 22 834 095 (Mārtiņš).