Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Kā atbalstīt privātpersonai

Privātpersonu atbalsta iespējas

Ir vairāki veidi, kā ikdienā atbalstīt “ATBALSTI ZEMESSARGU” darbību un vairot tā popularitāti sākot ar tiešu atbalsta ziedojumu naudas izteiksmē, beidzot ar atbalsta akcijas popularizēšanu caur sociālajiem tīkliem, izvietojot informāciju savā darba vietā, vienībā, vai jeb kā citādi (tik ilgi, kamēr tas nepārsniedz likuma un ētikas normas).

Netiešais atbalsts


“Every “Like and Share” matters” jeb sociālie tīkli

Ja Facebook.com būtu valsts, tā noteikti būtu pati lielākā valsts pasaulē. Nu, vismaz pēc iedzīvotāju skaita noteikti. Visticamāk, arī Tev feisbūkā ir daudz vairāk draugi, paziņas un citi kontakti, nekā tu uz šo mirkli spētu nosaukt. Facebook šobrīd ir mūsu pamata instruments informācijas izplatīšanai un nodošanai tālāk, tāpēc Tu mūs vari atrast lapā “ATBALSTI ZEMESSARGU”.

Tikai nospiežot mazās “Like” un “Share” podziņas pie jaunākās publicētās informācijas, Tu būsi palīdzējis ļoti daudz!

“Lets go tell the world!” jeb info izplatīšana savā darba vietā vai vienībā.

Vai Tu zini, kur notiek īstās sarunas un lēmumu pieņemšanas? Pīpētavās. Vienalga, cik neveselīgi tas skan, tieši “kurilkās” (kā tās parasti tautā sauc), tiek veidotas attiecības, stāstīti stāsti un rodas idejas. Vai tur ir kāda vieta, kur izvietot informāciju? Ja ir – ideāli.

Palīdzi mums tur nokļūt lejupielādējot un izdrukājot kādu no mūsu sagatavotajiem info materiāliem. Novieto tos šajās vietās un Tu būsi panācis, ka teju visi uzzinās par šo atbalsta akciju. Ziņojumu dēļiem parasti pievērš uzmanību tikai tad, kad tur tiek izvietota info par darba stundu pieaugumu un samazinātām algām. Taču arī Tur būs vieta šādam plakātam! Ideju saprati, vai ne?

Tiešais atbalsts.

Finansiāls Atbalsts ziedojuma veidā.

Atbalsts “morāli” vai atbalsts vārdos arī ir ļoti svarīgs. Taču, diemžēl, par to nevar iegādāties ne žņaugu, ne termālo kameru, ne arī citas materiālas lietas. Jā, arī mēs gribētu, lai tā būtu. Ir vairāki veidi, kā ikviens var ziedot šai atbalsta akcijai. Tev atliek izvēlēties sev atbilstošo.

Atbalsta Kastīte

Vai Tu esi redzējis kādu no mūsu Atbalsta Kastītēm kādā publiskā vietā vai uzņēmumā? Ja vēl nē – šeit ir saraksts ar vietām (tādam sarakstam būs jābūt). Parasti, cilvēki šajā Atbalsta Kastītē samet atlikumu, vai visu maka sīknaudas saturu. Protams, ir arī mērķtiecīgs atbalsts. Mums ir vienalga, vai tas ir cents vai piecītis, svarīgs ir tikai rezultāts! Arī okeāns sastāv no neskaitāmiem ūdens pilieniem. Redzot šādu Atbalsta Kastīti un papildinot ar tai paredzēto saturu, Tu vari būt pārliecināts, ka katrs cents aizies tieši šīs atbalsta akcijas mērķiem.

Automātiskais Atbalsts Bankas Kontā

Mūsdienu interneta laikmeta paradokss ir tāds, ka ir vieglāk pierunāt cilvēku aiziet saskaldīt malkas kalnu, nekā palūgt veikt dažas liekas darbības un nospiest pāris podziņas savā datorā.Tāpēc, lai neaizmirstos un katru mēnesi nebūtu jādomā par to, ka ir nepieciešams veikt pārskaitījumu “ATBALSTI ZEMESSARGU” kontu, savā interneta bankā ir iespējams uzstādīt automātisko maksājumu šīs akcijas atbalstam. Izvēlies pats savu summu, ko vari atļauties ziedot.

Piemērus? Viens kārtīgs kebaba komplekts paķītī, vai burgers maķītī maksā ap pieciem eiro. Tās divas kafijas, ko izdzēri kostā, arī maksā 5 eur. Tie daži nevainīgie aliņi…. Nu Tu jau saprati! 😉
Automātisko maksājumu var uzstādīt arī PayPal. Mūsu PayPal konts: info@atbalstizemessargu.lv

Manuāls Atbalsts Bankas Kontā

Šī iespēja būs piemērota tiem, kuri vēlas “notestēt”, paspēlēties vai vienkārši vienu reizi atbalstīt un aizmirst līdz nākamajai reizei. Veicot manuālu maksājumu, Tu vari to novirzīt konkrētas vienības atbalstam (saskaņā ar noteikumiem – šeit), vai vienkārši tāpat – atbalsta akcijas “globālajām vajadzībām”. O, jā. Arī tādas, izrādās mums ir. Šādu atbalstu var izrādīt arī izmantojot PayPal.

Specializēto Kampaņu Atbalstīšana Mājaslapā

Ikvienam zemessardzes bataljonam ir iespēja pieteikt kampaņu, lai atvieglotu līdzekļu savākšanu sev svarīgiem mērķiem. Savukārt Tev… tā ir iespēja palīdzēt šiem bataljoniem ātrāk sasniegt mērķi! Šeit (links) Tev ir iespēja aplūkot visu bataljonu iesniegtās iniciatīvas un izvēlēties sev tuvāko. Ja vien neatbalsti konkrētu bataljonu un ieceri, citādi ir pilnīgi vienalga, kam Tu ziedo. Visas šīs vajadzības ir vienlīdz svarīgas.

Ko Tu iegūsti?

Nav jau tā, ka mēs tikai ņemam. Tu jau noteikti esi dzirdējis, ka mēs esam ieguvuši “Sabiedriskā Labuma Organizācijas” statusu. Ko tas nozīmē? Kad nākamo reizi pieprasīsi Valsts Ieņēmumu Dienestam savu pārmaksāto nodokļu atmaksu, Tu vari pievienot arī šos veiktos ziedojumus (info par šo kārtību – šeit). Līdz ar to, saņemot pārmaksāto nodokļu atgriešanu, Tu varēsi arī atgūt daļu no šīs ziedojumu summas.