Sazinies +371 22 834 095 info@atbalstizemessargu.lv Seko

Kā atbalstīt uzņēmumiem

“Kopā mēs esam spēks” – šī nav tikai tukša frāze.

Zemessardze ir brīvprātīga tautas kustība ar mērķi, aizsargāt Latviju un tās iedzīvotājus. Viena no unikālajām Zemessardzes īpašībām, kura ir novērota dienesta gadu laikā – darbojoties vienībā tiek nojauktas ikdienas sociālās barjeras. Šeit sētnieks var būt lielisks komandieris un uzņēmuma īpašnieks var būt izcils karavīrs.

Zemessardzes sastāvā ir ne mazums uzņēmumu īpašnieku un vadītāji, tāpēc arī šajā atbalsta akcijā, mēs vēršam īpašu uzmanību uz uzņēmumu un organizāciju iespējām atbalstīt šo iniciatīvu. Reizēm, viens patriotiski noskaņots uzņēmums spēj sniegt ievērojami lielāku atbalstu, kā vairākas privātpersonas. Un kas notiek, ja šādi uzņēmumi apvienojas?

“Atbalsti Zemessargu” un uzlabo uzņēmuma publisko tēlu.

Arī starp mums – iniciatīvas veidotājiem – teju katrs ir padziļināti saistīts ar dažādiem uzņēmuma organizatoriskās dabas jautājumiem un ļoti labi izprot, kā darbojas reklāma. Iesaistoties šajā atbalsta kampaņā, mēs no savas puses garantējam arī atbilstošu pateicību, lai uzņēmums varētu to izmantot sava publiskā tēla veidošanā. Protams, ikviens var palikt anonīms.

Ir vairāki veidi, kā uzņēmums var sniegt atbalstu “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvai:

 • Netiešais atbalsts:
  • Izvietojot savā uzņēmumā informācijas materiālus par “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvu, lai veicinātu darbinieku un klientu privātu iesaisti.
  • Ievietojot mājaslapā logo/banneri  uz iniciatīvas mājaslapu.
  • Daloties ar svarīgo informāciju sociālo tīklu lapās.
  • Nodrošinot īpašus nosacījumus precei vai pakalpojumu iegādei, kuri ir aktuāli “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvai.
  • Palīdzība ar lieliskiem kontaktiem, lai varētu vieglāk realizēt iniciatīvas mērķus.
 • Tiešais atbalsts:
  • Finansiāls atbalsts ziedojuma veidā.
  • Sava uzņēmuma preces vai pakalpojuma nodrošināšana/ziedošana, ja tas ir aktuāli “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvai.

Uzņēmuma vai organizācijas reklāmas iespējas.

Ja uzņēmums vai organizācija ir devis būtisku ieguldījumu “Atbalsti Zemessargu” iniciatīvas mērķu sasniegšanai, mēs piedāvājam to īpaši izcelt gan mājas lapā, gan sociālajos tīklos, gan citos resursos un publikācijās. Mēs izšķiram divas galvenās kategorijas – atbalstītāji un Sponsori, jeb tie, kas palīdz uzturēt šo iniciatīvu pie dzīvības, jeb sniedz būtisku ieguldījumu tā realizācijā.

“Sabiedriskā Labuma Organizācijas” statuss – iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus.

Mēs saprotam, ka nauda kokos neaug, tāpēc arī ziedojumi tiek rūpīgi izvērtēti. Jo arī pašu reklāmas atdeve no tiem nevar tikt mērīta īstermiņā, bet jālūkojas ilgākā laika periodā. Šī iemesla dēļ, mēs esam pacentušies iegūt “SLO” statusu, lai nodrošinātu uzņēmumiem iegūt nodokļu atvieglojumus. Sīkāk par nodokļu atvieglojumiem lasi sabiedriskā labuma organizācijas likumā.